Më mbaj mend (për 1 muaj)


Devqa - Reni Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reni Jem".
3. Video është e këngës "Reni Jem", por nuk këndohet nga Devqa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Devqa - Reni Jem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Produksioni:

RZON

Komente

Asnjë Koment

01/03/2020

2020-03-01T19:10:36+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Reni Jem" kënduar nga Devqa.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Reni Jem".
Videoklipi nga Devqa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Japan. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:


(Feat. Depresioni & Dr.nushi)

Ja ngrehi at kamz (kallash)
Ky sen shkon per repera qe shiten pidha t nans
Nalu ngo mir kit kong e q'do fraz
Pidhat marin lakmi se me bo nuk kan shanc
Qu kur dush pidh nane shtyhmi krejt rrobt ti qij
Me rima beat ritem e poezi
Gjithqka qa kom krejt I kom fitu me mund
Si bi pishmon qe jom hi se senet po doken dikund
I myta qita tipa sa her po hi n tripa
menojn qe jom t part jeten jav gerdita
Eshet mir me mu rujt kur t hi mir n tripa
per ni hajr s jom hi ktu bitcha o bitcha o bitcha
N vitin 2003 pata deshtu ni her
E pata mledh men n'tjetren her senet shkun super
Muzika jem banale neper qytet n q'do kerr
Kom shperthy per ni her Dr.Nushi madd reper qe ment jav merr

Lshone rrugen ( Doktorri Nushi po vjen vjen)
Lshone rrugen (tash osht reni jem jem)
Lshone rrugen ( Doktorri Nushi po vjen vjen)
Lshone rrugen (tash osht reni jem jem)
Japani
Je veq ni dobsir e kurgjo ma shum
Une e nisi kur du e un I dho fun
prej meje munohesh mu pak e mu majt
je bo si grat t lodhi rima e t lo rat
Je msu me bo kong t thjeshta Ti shkeli me dy rreshta
Mos u bazo e Mos e kqyr qe dej tash heshta
Qdo sen e qes n takt ku t ja msyj jom I sakt
Mas qdo konge qe e boj pidhat mlidhen e dridhen bojn debat
per me bo diqka t mir duhet me prit gjat
Un apet me dal apet kur t hi venet e para I pushtoj prap
Plani eshet mju rrxu e kur t ju rrxoj as qaty mos mju lon Rahat
Rap-Porter Records flamurin n'mars ti njery Bajat
Producenti ma I qarti I kom rrajt e gata
um dhimen pidhat kur po ngulen po jesin si t ngrata
repi nuk eshte per ajrokrema qe ton diten rrin ne banesa
krijesa pa dy lidhje n rep mos mani shpresa

Lshone rrugen ( Japani po vjen vjen)
Lshone rrugen (tash osht reni jem jem)
Lshone rrugen ( Japani po vjen vjen)
Lshone rrugen (tash osht reni jem jem)Më Shumë Këngë Nga Devqa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet