A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Engjëllusha Salihu - Fejesa


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2019

2019-04-17T14:00:07

Music & Arrangement:

Miti Geci

Lyrics:

Abaz Selmani

Video Production:

MProduction


Sonte kem fejesë, fytyra po na kesh
ju shkoft çifti ri, jeta plot dashni
Bleni dy unaza, per nusen e djalin
dashnin njani tjertrit, sonte po ja falim

Urime, urime, urime fejesën
Sonte njani tjetrit, po ja jepni besen
Urime, urime, urime fejesën
Sonte njani tjetrit, po ja jepni besen

Unaza ma t‘mira, i keni ble
per ju po fillon, sot një jetë e re
N‘emër të dashnisë sonte po betohen
dy zemra qe duhen, sonte po fejohen

Urime, urime, urime fejesën
Sonte njani tjetrit, po ja jepni besen
Urime, urime, urime fejesën
Sonte njani tjetrit, po ja jepni besen

Urime, urime, urime fejesën
Sonte njani tjetrit, po ja jepni besen
Urime, urime, urime fejesën
Sonte njani tjetrit, po ja jepni besen


Lyrics submited by A.M Lyricse-Cards (1)

2019-04-18 09:20:24
N'emër të dashnisë
Sonte po betohen
Dy zemra që duhen
Sonte po fejohen

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019