Më mbaj mend (për 1 muaj)

Engjull - E Prishe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF.:
Un Veq Kom dasht met rujt
Ama ti ski bo Sen edhe pse tkom lut
E tash ma sjom tu Mujt
Sjom tip qe vuj leje Foret tjeter kujt

...
...
Engjull
Publikimi: 16/03/2021
Muzika: Bini Nebihu
Teksti: Engjull
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Bini Nebihu


Engjull - E Prishe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Prishe".
3. Video është e këngës "E Prishe", por nuk këndohet nga Engjull.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0