Më mbaj mend (për 1 muaj)

EngliVersal, Varrosi & Supercrax - B.M Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shie at girl
With that big bumb
Hajde pak ma afer zemer cuz I want some
Mos u nal luje luje
Cuz it looks fun
Krejt tu te pa je tu lon nam
What a big bumba shum e fryme gunga
Me xhinsat e ngushta sa mir po e lujka
Ajo pulo girl duket shum speciale
Mos u nal luje luje bythen e madhe
Bythen e madhe
Bythen e madhe
Bythen e madhe
Bythen e madhe
Per bukuri zemra zen venin e pare
Gunga i rrin mrapa a thu ka bythen me barr
Mos u nal tu e lujt sonte ska orar
Menyra si e lun krejt ment mi ka marr
Ulaaaa sa e ka gungen
Po du me kalu po ma ka nxon rrugen
Ulaaaa cma prishi punen desha me shku ne shpi
po po rri me gulen
Bythen e madhe
Bythen e madhe
Bythen e madhe
Bythen e madhe
EngliVersal, Varrosi & Dj Crax
Publikimi: 04/05/2022
Video Produksioni: Fullmoon Production
Otr Records
Mix/Master: FatimusicEngliVersal, Varrosi & Supercrax - B.M
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "B.M".
3. Video është e këngës "B.M", por nuk këndohet nga EngliVersal, Varrosi & Supercrax.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0