TEKSTESHQIP

EngliVersal, Varrosi & Supercrax
B.M
Lyrics

Shie at girl
With that big bumb
Hajde pak ma afer zemer cuz I want some
Mos u nal luje luje
Cuz it looks fun
Krejt tu te pa je tu lon nam
What a big bumba shum e fryme gunga
Me xhinsat e ngushta sa mir po e lujka
Ajo pulo girl duket shum speciale
Mos u nal luje luje bythen e madhe
Bythen e madhe
Bythen e madhe
Bythen e madhe
Bythen e madhe
Per bukuri zemra zen venin e pare
Gunga i rrin mrapa a thu ka bythen me barr
Mos u nal tu e lujt sonte ska orar
Menyra si e lun krejt ment mi ka marr
Ulaaaa sa e ka gungen
Po du me kalu po ma ka nxon rrugen
Ulaaaa cma prishi punen desha me shku ne shpi
po po rri me gulen
Bythen e madhe
Bythen e madhe
Bythen e madhe
Bythen e madhe
INFO
Ky materiali muzikor është finalizuar para një audience më të gjerë i punuar me një klip muzikor, të cilin e përgatiti Fullmoon Production. Videoklipi u publikua më 4 Maj 2022. Audio vjen e kompletuar në studio dhe në bashkëpunim nga OTR Records.