Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eni Koçi - Dhoma Me Lodra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

02/10/2009

2009-10-02T10:38:38+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dhoma Me Lodra" kënduar nga Eni Koçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eni Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet