Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Bytyqi - Te Ndjej (Feat. Andin Randobrava)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Te ndjek nga pas,
Po e bej me kast,
Te t'them sa te dua,
S'dua te t'humbas,
Mendja s'te shkon jo qe te ndalosh,
Mir do t'beje ta mendosh,
Zemra kur flet,
Thot e di vet,
Ke te duash luaj,
Loja po te pret,Te dashurosh Po,eshte jeta vet,
Nga nje lum u bera det

Ref...
Sot dua te ndjej,e te rremebej
Dashuri
Ty dua te ndjej,te ti te gjej vec,
Lumturi
Sot dua te ndjej,e te rremebej
Dashuri
Ty dua te ndjej,te ti te gjej vec,
Lumturi

Sa her me flet,
Me mbush me jet,
Nje jet dua vec me ty ta kem,
Diten dhe naten me ty te rri,
Ne diell an ne shi,
Ne mend ta mbaj,
Kush te ve faj;
Me thua dua te jem larg asaj,
Une te premtova fjalen ta mbaj,
Te ti puth syt me vaj

Ref...
Sot dua te ndjej,e te rremebej
Dashuri
Ty dua te ndjej,te ti te gjej vec,
Lumturi
Sot dua te ndjej,e te rremebej
Dashuri
Ty dua te ndjej,te ti te gjej vec,
Lumturi

Andini:
Une ne mend do ta mbaj,
Kush te ve ty ne faj,
Me thua dua te jem larg asaj,
Une ty te premtova,fjalen do ta mbaj
Te ti puth syt me vaj.

Ref...
Sot dua te ndjej,e te rremebej
Dashuri
Ty dua te ndjej,te ti te gjej vec,
Lumturi
Sot dua te ndjej,e te rremebej
Dashuri
Ty dua te ndjej,te ti te gjej vec,
Lumturi


Ky tekst u dërgua nga Jeta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Enis Bytyqi
Featuring: Andin Randobrava
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/09/2017


Enis Bytyqi - Te Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej".
3. Video është e këngës "Te Ndjej", por nuk këndohet nga Enis Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

43

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Enis Bytyqi:


Komente 0