A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Zemer Tjeter


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  27

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/12/2014

2014-12-07T14:00:09

Music & Arrangement:

Vullnet Ibraimi

Video Production:

Daniel Joveski


E doja nje here aq shum ate
s'di nese do e dua me

e ndjeja dhe kur isha larg
dhe sot shpirtin e kam te vrar

REF. (2x)
tani prap me duhet qe te dua
dhe nje here
te krijoj ne dimer pak vere
sa te pakten le te ngroh zemren tjeter
qe ky dimer po e ftoh

mendoja jo
nese me do
e kush kete mua ma thot
e ndjeja dhe kur isha larg
dhe sot shpirtin e kam te vrar

REF. (2x)
tani prap me duhet qe te dua
dhe nje here
te krijoj ne dimer pak vere
sa te pakten le te ngroh zemren tjeter
qe ky dimer po e ftoh

...

REF. (2x)
tani prap me duhet qe te dua
dhe nje here
te krijoj ne dimer pak vere
sa te pakten le te ngroh zemren tjeter
qe ky dimer po e ftoh


Lyrics submited by elae-Cards (1)

U krijua nga Sila 2018-09-16 19:06:29
E doja njëherë aq shumë atë
S'di nëse do e dua më
E ndjeja dhe kur isha larg
Dhe sot shpirtin e kam të vrarë

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019