TEKSTESHQIP

Enis Bytyqi & Gesko
Vaj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vaj" kënduar nga Enis Bytyqi & Gesko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor u prezantua tek shikuesit mjaft këndshëm me klip muzikor, produksioni i të cilit është përgatitur nga Agon Gjinofci (Weshootfilms). Videoklipi u publikua më 22 Shkurt 2023. Komponimin dhe tekstin e shkruajtën Gesko & Enis Bytyqi, teksa audio është prodhuar në studio nga Gesko.
Renditja:
Top 200