TEKSTESHQIP

Enis Bytyqi
O Madam
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "O Madam" kënduar nga Enis Bytyqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "O Madam".
INFO
Krijimi muzikor është përcjellë para audiencës i kompletuar me profesionalizëm edhe me një klip muzikor, për produksionin e të cilit është përkujdesur Weshoot Films. Ky videoklip u publikua me datë 9 Qershor 2024. Autorë të melodisë dhe autorë të fjalëve të tekstit rezultojnë të jenë Buci (TiKTaK) & Enis Bytyqi, teksa producent i këngës është Buci (TiKTaK).
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200