TEKSTESHQIP

Entela Ilirjani
Kolazh Jugu 2022
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Jugu 2022" kënduar nga Entela Ilirjani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është fakt që klipet kanë një impakt të veçantë, ndaj, projekti muzikor është prezantuar tek audienca i punuar në dimensionin vizual edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 26 Gusht 2022. Këngën e orkestroi Klodian Qafoku.