TEKSTESHQIP

Enver Batllava & Riza Selimi
Tungjatjeta Mergimtar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tungjatjeta Mergimtar" kënduar nga Enver Batllava & Riza Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.