TEKSTESHQIP

Enver Batllava & Riza Selimi
Sylejman Jashari
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sylejman Jashari" kënduar nga Enver Batllava & Riza Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi dhe orkestrimi është një krijim nga Muhamet Selimi & Driton Fazliu, teksa autor i tekstit është Ismajl Fazliu.