Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Enxhi Kumrija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Enxhi Kumrija është një autore këngësh dhe këngëtare e njohur. Në Maj 2012, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Shkretetire". Në Dhjetor 2012, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Festivali i 51-të në RTSH me këngën "Arti I Nje Fundi". Në Maj 2013, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "S'jemi Me Ne". Në Dhjetor 2013, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Festivali i 52-të në RTSH me këngën "Kur Qielli Qan". Në Dhjetor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Elis Kumrijës

Motra e

Xhejn Kumrija (JANEX)

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nertila Selmanaj

Xhejni Lito

Irsa Qosja

Desara Smakaj

Jona Pepkolaj

Suela Malo

Savjana Vjerdha

Himena Ymeri

Kristina Vreshti

Joanna

Tags: Enxhi Kumrija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet