TEKSTESHQIP

Enxhi Nasufi
O Të Behem Superstar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Të Behem Superstar" kënduar nga Enxhi Nasufi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e kompozoi Klodian Qafoku, ndërsa për tekstin është kujdesur Elona Hyseni.