TEKSTESHQIP

Enxhi Nasufi
Burrë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Burrë" kënduar nga Enxhi Nasufi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e kompozuan bashkarisht Alandy & Enxhi Nasufi, autorë të tekstit rezultojnë të jenë Enxhi Nasufi & Alandy, ndërsa arranzhimi është sjellë tek publiku nga Alandy.