A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Era Gjoni

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Era Gjoni është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 30 Korrik 2019, Era & Silvi Fort publikojnë videoklipin "Venus"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtare e labelit

Money Music Entertainment

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pashke

Neshi Cakolli

Katrin

Anela

Ona Mani

Xhudit

Onika

Eli Qorri

Lea Papa

Arijana Gashi


Tags: Era Gjoni, Era

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019