Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Ti E Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Grindemi te dy, duhemi te dy
sdo mjaftonte nje jete me ty

Nen nje qiell te dy, gjysem hene pa ty
vetem mos me ler ti aty.
Nuk po flasim, e po plasim
e nga larg me sy ti me zhvesh
buza buzen te kafshuaaar
neper zjarre qe ndezem vete

ref
Ti e di do ndryshoja vetem per ty
ti e di te dua sa te dua
ti e di do jetoja vetem per ty
rri me mua se te dua
ti e di

Nuk po flasim, e po plasim
e nga larg me sy ti me zhvesh
buza buzen te kafshuar
neper zjarret qe ndezem vete

ref
Ti e di do ndryshoja vetem per ty
ti e di te dua sa te dua
ti e di do jetoja vetem per ty
rri me mua se te dua
ti e di
Era Rusi
Publikimi: 05/06/2011
Festivali: Top Fest 8
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Adrian Hila


Era Rusi - Ti E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Di".
3. Video është e këngës "Ti E Di", por nuk këndohet nga Era Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:


Komente 0