Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Hajde Me Ne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Te klabi I vjeter, ta pime dhe nje tjeter
Dhe ti qe je vetem, hajde me ne
Me shpirtin e nates, me driten e flakes
Dhe ti qe do jeten, pi sot me ne
Hey Hey k’te nate mos e le
Nje jete vetem ke
Hey Hey ti hajde me ne

EEE OOO EEE OOO EEE
Hajde me ne
EEE OOO EEE OOO EEE
Ti hajde me ne

Ti humbe nje zemer, do gjesh dike tjeter
Te klabi i vjeter, po erdhe me ne
Aty dashurohen e dhimbjet harroen
Te klabi i vjeter aty na gjen ne

Hey Hey Nje jete vetem ke
k’te nate mos e le
Hey Hey ti hajde me ne

EEE OOO EEE OOO EEE
Hajde me ne
EEE OOO EEE OOO EEE
Ti hajde me ne


Ky tekst u dërgua nga LindaOfficialEra Rusi
Publikimi: 15/05/2014
Festivali: Top Fest 11
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Adrian Hila


Era Rusi - Hajde Me Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Ne".
3. Video është e këngës "Hajde Me Ne", por nuk këndohet nga Era Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:


Komente 0