Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Çupëlina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  53

Te thane shoqet me ate ose me ne
Te tha prifti nuk ke moshe mos mu rrefe
Nga jot eme bukurine nga yt ate cmendurine
Dashuria kur te ze te fut ne dhe
Zjarrpafikur je, zemra nuk ka fre

REFRENI(2x)
Çupëlina o Çupëlina
Qan sokaku kur ti vonon
Çupëlina o Çupëlina
Ti dhe henen turperon sa here djemte te ngacmojne

U prish bota thane plakat kur te pane
Djemte i cmende dhe te thane moj gjetsh belane
Ti nuk pyet cthote dynjaja le te behet dhe hataja
As magjia e as syri nuk te kap
Zjarrpafikur je, zemra nuk ka fre

REFRENI(3x)
Çupëlina o Çupëlina...


Ky tekst u dërgua nga BeatrixEra Rusi
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/11/2016
Festivali: Kënga Magjike 2016
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Pandi Laço


Era Rusi - Çupëlina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çupëlina".
3. Video është e këngës "Çupëlina", por nuk këndohet nga Era Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:


Komente 0