TEKSTESHQIP

Era Rusi
Ekzistoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ekzistoj" kënduar nga Era Rusi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autorë të muzikës janë Gramoz Kozeli & Gjergj Jorgaqi, teksti është krijuar nga Gjergj Jorgaqi, ndërsa autor i orkestrimit rezulton të jetë Gramoz Kozeli.