TEKSTESHQIP

Era Rusi
Feeling
Lyrics

Era sonte po me prek
e kripur jam ne det ashtu si te pelqen ty
eja sonte dhe me merr ta gjejme 1 vend te fshehte,
ja ku jemi te vetem
touche me
feel me
huld me
put yor hands on me(x2)
aaaaaa move your bodyyyy((x4)

une e di si te pelqen, kjo nate nje here te vjen
joo nuk dua te rri vetem
lart me yjet po kercej
mbi lekure do te ndjej
vetem ty dhe muzikeeeen

AAAAA MOVE YOUR BODYYYYY

DËRGOI: