Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eralda Jashari - Merre Zemrën Tem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Merre Zemrën Tem" është një këngë e re nga Eralda Jashari.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Eralda Jashari
Publikimi: 09/09/2023
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Urban Graphics


Eralda Jashari - Merre Zemrën Tem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merre Zemrën Tem".
3. Video është e këngës "Merre Zemrën Tem", por nuk këndohet nga Eralda Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Eralda Jashari:


Komente 0