Eranda Libohova

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pa Mua” Nga Eranda Libohova

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[30-03-2016]
Këngëtarja Eranda Libohova e cila për një kohë i ka munguar skenës, ka bërë rikthimin e saj me një porjekt të ri të quajtur "Pa Mua".

Për videoklipin e kësaj kënge është përkujdesur “FoxesFilm”, ndërsa kënga është punuar nga Kejvin Kalo
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pa Mua” Nga Eranda Libohova

  Eranda Libohova - Pa Mua [Teksti dhe Klipi]

Komente 0