Eranda Libohova

Eranda Libohova, Konkurrentja E Re Në Dancing With The Stars

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-03-2012]
Lista e konkurrenteve femra VIP qe do te kercejne ne edicionin e ri te "Dancing with the Stars" do te zgjerohet me personazhe te tjere te njohur, nderkohe qe po afrohet fillimi i spektaklit ne "Vizion Plus". Emri me i ri i perfolur eshte ai i kengetares se njohur Eranda Libohova, e cila me sa duket ka pranuar oferten e producentes se spektaklit, Holta Dulaku, per t'u bere pjese e ketij "reality show". Me sa duket, Eranda Libohoves kjo oferte i eshte dukur e kendshme, perderisa ajo vitet e fundit e mban trupin ne forme me kurse kercimi, dhe ndoshta nuk do ta kete aq te veshtire ta perballoje garen. Per kengetaren kjo do te jete dalja e pare ne publik, pas konkurrimit ne "Kenga Magjike" me duetin "Pa problem", kenduar me Aldon Lipen.

Ne spektaklin "Dancing With the Stars", ajo do te jete ne gare mes emrave te njohur te botes se televizionit, qe sfidojne njeri-tjetrin me kercim. Ky eshte viti i trete i ketij spektakli ne Shqiperi dhe, pas dy edicioneve te fituara nga dy personazhe meshkuj, modeli Oni Pustina dhe aktori Enver Petrovci, ndoshta automatikisht pritshmeria kete here eshte per nje fituese femer. Ndaj produksioni i "Dancing with the stars Albania" u ka kushtuar rendesi femrave konkurrente qe jane bere pjese e kesaj gare. Tashme pjesemarresit jane ne kulmin e provave, nderkohe qe prej javesh jane bere publike emrat e shtate vajzave te tjera te njohura, qe kane pranuar te behen pjese e "Dancing 2012". Ato jane: Elvana Gjata, Aferdita Dreshaj, Adelina Tahiri, Ornela Bregu, Anjeza Maja, Zhaku (Inida Gjata) dhe Niada Saliasi. Per sa u perket meshkujve konkurrente, kete vit do te shohim ne perballje televizive Bujar Kapexhiun, Vedat Ademin, Artan Imamin, Dren Abazin, Seldi Qalliun, Xhani Shqerren etj.
 (panorama plus)

Eranda Libohova, Konkurrentja E Re Në Dancing With The Stars


Komente 0