Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova & Irma Libohova - Shtegtimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Shume e re u dashurova
Edhe veten e helmova
Ate kohe kur e kujtoj
Qaj edhe vajtoj

Rreza time qe te djegin
Syte e mi e syte e tu
Dhe nje ze qe flet me vete
Pse s'merr guximin
Qe te jesh me mu

Shume e re u dashurova
Edhe veten e helmova
Ate kohe kur e kujtoj
Qaj edhe vajtoj

Nje rrufe ne qiell te kalter
Ka goditur shpirtin tim
Dridheron klithma dashurie
Fjal pZ5r diellin

Rreza time qe te djegin
Syte e mi e syte e tu
Dhe nje ze qe flet me vete
Pse s'ke guximin
Qe te jesh per mu (3 here)


Eranda Libohova & Irma Libohova - Shtegtimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtegtimi".
3. Video është e këngës "Shtegtimi", por nuk këndohet nga Eranda Libohova & Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0