Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Choko E Cacao (Feat. Big Basta)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  51

(Big Basta)
Gati per rruge, pushime, plazh
i huaj dhe nuk di te flas
eshte nxehte, djelli ben punen e vet
nje bukuroshe ngjyre çokollate me flet
(hi papi! tu hablas espanol?)
no mami por ti vetem fol
dalim shetisim, kercejme, pijme
me shoqero ku do qe te rrijme

(Eranda Libohova)
Magnetike (magnetike)
fantastike (fantastike)
stine e veres edhe deti,
energjike (energjike)
nga lekura (nga lekura)
bronxatura (bronxatura)
koloritin djellit merrja (diellit merrja) ti
(ayy mami)
dinamike (dinamike)
frenetike (frenetike)
pregatite ti kercimin
me ritmike (One, two, step Oh!)
expresive (expresive)
sensitive (ha-ha!)
sot ne mbremje eja edhe ti!
(mi coração)

Ref:
çoko, çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
meu coração
çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
(meu coração)

(Big Basta)
Kerce me mua mami
defre me mua mami
ti je me mua mami
e di çfare dua mami
te t'qers, pijme diçka
s'jam me i huaj
tani dime diçka
Mi corazon rreh veç per ty
era parfumit tend
ky trup, kto sy
ti qesh, fiksohem
me flet, qetsohem,
m'shikon, tundohem
zot s'me besohet

(Eranda Libohova)
dinamike (dinamike)
frenetike (frenetike)
pregatite ti kercimin
me ritmike (One, two, step Oh!)
expresive (expresive)
sensitive (ha-ha!)
sot ne mbremje eja edhe ti!
(mi coração)

Ref:
çoko, çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
meu coração
çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
(meu coração)

(Big Basta)
ok pra mami, mendoj erdhi kulmi
t'shoh te djersitur
e lodhur por prape
ke energji do kercesh me ngulmim
tu és mi vida, e imja ket' nate
si çokollat e embel me stil
me ben per vete me disa levizje
qendro me mua. tani ti mos dil
deri ne fund kendo
hajt ndize!

(Eranda Libohova)
Ref:
çoko, çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
meu coração
çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
(meu coração)


Ky tekst u dërgua nga CezariEranda Libohova
Featuring: Big Basta
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Adrian Hila


Eranda Libohova - Choko E Cacao
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Choko E Cacao".
3. Video është e këngës "Choko E Cacao", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 1