Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Ah Sikur Ta Dish Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  43

(Ty nuk te dua pran, se jet me ty nuk kam ..
Dhe pse te kam xhan).

Nuk di te fitosh ti shpirt nje zemer, zemer pa ty jam, nuk di te rrembesh ti shpirt nje puthje, puthja jote sjam, nuk di te jetosh ti shpirt per vete, fjalet nuk te lan, nuk di te kerkosh ti shpirt nje falje, dhe pse une ste fal.

(x6)(Ah sikur ta dish (se vetem jam) Ah dua te shkoj (asgje nuk kam)

Ty nuk te dua pran se jet me ty nuk kam, do rri vetem pa ty dhe pse te kam xhan.


Ky tekst u dërgua nga  lauraEranda Libohova
Publikimi: 05/12/2006
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Eranda Libohova - Ah Sikur Ta Dish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Sikur Ta Dish".
3. Video është e këngës "Ah Sikur Ta Dish", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0