Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Se Unë Vdes Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38

Mos me the se sa me do do te shkrihem si nje lloj
Mos me dhe ti zemren sot, do te bahem zog
Do te hik e sdo me gjejsh sa do ty te me kerrkosh
Do te vdes pa nje pa ty se une vdes per ty

E mbush mendjen vetes se nuk je per mua
Por nga mendja nuk e di qka ndodh
Sonte dhe nje jete ne tjetren bohte
Paskemi nje fat e kemi kohe

Nuk jam nuk jam te fshihem Sdi ku jap
Ty pa mua rrugen se gjen dot
Te kam te kam per vete ty te kam
Ty pa mua jet sjap as sot


Ky tekst u dërgua nga NananaaaEranda Libohova
Publikimi: 01/12/2007
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Arsen Nasi


Eranda Libohova - Se Unë Vdes Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Unë Vdes Për Ty".
3. Video është e këngës "Se Unë Vdes Për Ty", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0