Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Ti Më Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40

qfar ti them un vjeshtes
nuk jemi me te dy
qfar t`i them une zemres
me nuk i flas per ty
haa haa haa
me të je tani
haa haa haa
jo se di
a me kujton ?
k`te nat diku tjeter jepesh
frymen nuk e ndjej ne gjoks
k`te nat ti nuk kthehesh
asnjeher nuk do te ndodh
haa haaa haa
s`dua t`me kujtosh
haa haa haa

harro harro
dhe emrin tim
ti me harro
pa ty loti u tha
ti me harro
koha sheron gjithqka
ti me harro
vjeshtes i them nje fjale
ti me harro

K`Tee nat Diku Tjeter jepesh
Frymen nuk e ndjej ne gjoks
K`te nat ti nuk kthehesh
e asnje her nuk do te ndodh
haa haa haa
s`dua t`me kujtosh
haa haa haa

harro harro
dhe emrin tim
ti me harro
pa ty loti u tha
ti me harro
koha sheron gjithqka
ti me harro
vjeshtes i them nje fjal
ti me harro

ti me harro

ti me harro

ti me harro
vjeshtes i them nje fjale

ti me harro


Ky tekst u dërgua nga  ritaaEranda Libohova
Publikimi: 04/10/2007
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Adrian Hila


Eranda Libohova - Ti Më Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Më Harro".
3. Video është e këngës "Ti Më Harro", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0