Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eranda Libohova & Irma Libohova - Prinderit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prinderit".
3. Video është e këngës "Prinderit", por nuk këndohet nga Eranda Libohova & Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eranda Libohova & Irma Libohova - Prinderit  (Feat. Silva Gunbardhi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Hite Popullore 2"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Silva Gunbardhi

Më Shumë Nga

Irma Libohova

04/10/2011

2011-10-03T23:21:26+00:00eranda-fjal e dashur bab e nene
silva-fjal e par qe kemi thene
irma-na jep forc na ben me krahe
silva-fjala nen edhe baba(2x)

ju qe mateni me henen
neve na mesuat kengen
ju na rritet me kimete
nina-nana qe ne djepe (2x)

ref.prinder ne zemer ju kemi
ju mburoja ne melhemi
kur te jemi prinder ne
prap per ju do te bejme be
prinder ne zemer ju kemi
ju mburoja ne melhemi
jap e marr nje mij bekime
per ty bab e nena ime(2x)

hejeje hejeje o per ty bab e nena imeeee

fjale embel prinderore
dashuria shekullore
per baban tim e marr
kengen time time s'do ta le(2x)

ju qe mateni me henen
neve na mesuat kengen
ju na rritet me kimete

ref.prineder ne zemer ju kemi ........

ne zemerrrrr ju kemiiiii (2x)
nina-nana qe ne djepe (2x)

ref.prinder............


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet