TEKSTESHQIP

Eranda Libohova
Choko E Cacao
Lyrics
(Feat. Big Basta)

(Big Basta)
Gati per rruge, pushime, plazh
i huaj dhe nuk di te flas
eshte nxehte, djelli ben punen e vet
nje bukuroshe ngjyre çokollate me flet
(hi papi! tu hablas espanol?)
no mami por ti vetem fol
dalim shetisim, kercejme, pijme
me shoqero ku do qe te rrijme

(Eranda Libohova)
Magnetike (magnetike)
fantastike (fantastike)
stine e veres edhe deti,
energjike (energjike)
nga lekura (nga lekura)
bronxatura (bronxatura)
koloritin djellit merrja (diellit merrja) ti
(ayy mami)
dinamike (dinamike)
frenetike (frenetike)
pregatite ti kercimin
me ritmike (One, two, step Oh!)
expresive (expresive)
sensitive (ha-ha!)
sot ne mbremje eja edhe ti!
(mi coração)

Ref:
çoko, çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
meu coração
çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
(meu coração)

(Big Basta)
Kerce me mua mami
defre me mua mami
ti je me mua mami
e di çfare dua mami
te t'qers, pijme diçka
s'jam me i huaj
tani dime diçka
Mi corazon rreh veç per ty
era parfumit tend
ky trup, kto sy
ti qesh, fiksohem
me flet, qetsohem,
m'shikon, tundohem
zot s'me besohet

(Eranda Libohova)
dinamike (dinamike)
frenetike (frenetike)
pregatite ti kercimin
me ritmike (One, two, step Oh!)
expresive (expresive)
sensitive (ha-ha!)
sot ne mbremje eja edhe ti!
(mi coração)

Ref:
çoko, çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
meu coração
çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
(meu coração)

(Big Basta)
ok pra mami, mendoj erdhi kulmi
t'shoh te djersitur
e lodhur por prape
ke energji do kercesh me ngulmim
tu és mi vida, e imja ket' nate
si çokollat e embel me stil
me ben per vete me disa levizje
qendro me mua. tani ti mos dil
deri ne fund kendo
hajt ndize!

(Eranda Libohova)
Ref:
çoko, çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
meu coração
çoko dhe kakao
és meravilhao
çoko dhe kakao
(meu coração)

DËRGOI:
INFO
Komponues i muzikës dhe autor i orkestrimit rezulton të jetë Adrian Hila, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Pandi Laço.