Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erga Halilaj - Monolog Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ti nuk e di se çfarë kërkon më nga mua, më ke robëruar
Lajkat, fjalë, veprime të kota i ke përvetësuar
Çdo gjë timen e shpërdëron, pse tani me tjetrën më ngaterron
Zemër vetëm ty të dua, sa shumë u përsërite
Çdo mëngjes më kërkon mua, natën ty s’të rrihet
Vonë, tani po kupton se çfarë ke humbur, nuk e di pse kështu tani ti po shkon

Larg të shoh, nuk më mungon
Të ikesh sot nga erdhe dje
Buzqëshjen time më se ke, ti mos më fol, nuk të besoj
Tani më le dhe më s’më ke, në vendin tënd një tjetër le

Dhe ja ku prap u kthyem sot përsëri, aty ku ishim dje
Monolog me ty është e kotë, prap asgjë s’më the
Çdo gjë timen e shpërdërove, me tjetrën prap ti më ngatërrove
Zemër vetëm ty të dua, sa shumë u përsërite
Vonë, tani ti po kupton, nuk e di pse kshu tani ti po shkon
Çdo mëngjes më kërkon mua, natën ty s’të rrihet

Larg të shoh, nuk më mungon
Të ikesh sot nga erdhe dje
Buzqëshjen time më se ke, ti mos më fol, nuk të besoj
Tani më le dhe më s’më ke, në vendin tënd një tjetër leNuk kemi video për këtë këngë.
Erga Halilaj - Monolog
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Monolog".
3. Video është e këngës "Monolog", por nuk këndohet nga Erga Halilaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erga Halilaj:


Komente 0