TEKSTESHQIP

Erga Halilaj
Stacioni I Fundit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Stacioni I Fundit" kënduar nga Erga Halilaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi, teksti dhe arranzhimi u krijua nga Adrian Hila.