TEKSTESHQIP

Erga Halilaj
Nuk Ta Lejoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Ta Lejoj" kënduar nga Erga Halilaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Adrian Hila.