TEKSTESHQIP

Erga Halilaj
Kthesa E Gabuar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthesa E Gabuar" kënduar nga Erga Halilaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i melodisë dhe arranzhues i muzikës rezulton të jetë Genti Lako.