TEKSTESHQIP

Erga Halilaj
Ti Je Shpirti Im
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Shpirti Im" kënduar nga Erga Halilaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën, tekstin dhe okestracionin e realizoi Adrian Hila.