Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergi Dini - Morphine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  140

Morphine e buzt i ka si morphine
kur mputh ajo po ma mpin
Krejt chill me ta une rri chill
reflekset i kam humb s'kam me shikim
Po du ni cast veq ka se krejt du me ti dhon
Po mthu si ti nuk ka hajde me ta tregu

Trupin e ka prrall spo di me gjet fjal
T'gjallet i vdes e t'vdekunit i ngjall yooo
E veçoj nga tjerat, me tjera lidhje ska
Gangsta e do frajerin se gangsta per veti ajo
Ngado me te une shkoj se ma do,
ndjenjat i kom, ata per to
Per trupin tem tkom tabllo,
per ty e kish lon drogen edhe Escobar Pablo.

Ref 4x:
Buzt e saja m'kan bo dru,
po du dhe i doz s'muj me duru

Me dite kisha nejt nji dhom me te,
nuk isha merzit me thon jo kisha me rrejt
Ajo ndihet mir me mu,
i thom nga fillimi ki hala per me germu
Po du ni cast veq ka se krejt du me ti dhon
Po mthu si ti nuk ka hajde me ta tregu.

Sjelljen e ka seksi, krejt me ka terbu,
ajo osht si sekreti e une jam tu e zbulu
Une pi thom my lady, ajo po mthot my baby
Na dy jena nalt, qeshim se qa thot mileti
Tjer gjona skan rensi,
ti je per mu e une jam per ty
Na jena bashk e per mu kjo vlen,
noshta nuk thash shume po kaq mundem mu shpreh.

Ref 3x:
Buzt e saja m'kan bo dru,
po du dhe i doz s'muj me duru


Ky tekst u dërgua nga morphineloverhahahaErgi Dini
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/04/2015


Ergi Dini - Morphine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Morphine".
3. Video është e këngës "Morphine", por nuk këndohet nga Ergi Dini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

16
32
22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ergi Dini:


Komente 3