Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Ergys Hyka - Çunat E Lalait  (Feat. Kleandro Harrunaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

16/11/2019

2019-11-16T17:00:00+00:00

Featuring

Kleandro Harrunaj

Muzika:

Kleandro Harrunaj

Muzika & Orkestrimi:

Rino Boci

Teksti:

Armand Trebicka
KLEANDRO:
Cunat e lalait si djemte e pashait
sot po ja bejn fora per para sju dridhet dora

ERGYSI:
Cunat e lalait si djemte e pashait
sot po ja bejn fora per para sju dridhet dora

KLEANDRO:
U mblodhen tre kater shoke e ja moren kenges tok
me raki sic eshte adeti do na kish zili dhe mbreti

ERGYSI:
U mblodhen tre keter shoke e ja moren kenges tok
me raki sic eshte adeti do na kish zili dhe mbreti

KLEANDRO
Cunat e lalait si djemte e pashait
sot po ja bejn fora per para sju dridhet dora

ERGYSI:
Cunat e lalit si djemte e pashait
sot po ja bejn fora per para sju dridhet dora

KLEANDRO:
Ja mar kenges me avash tamam si nje dollibash
kur kam xhepin me para merja kenges o vella

ERGYSI:
Ja mar kenges me avash tamam si nje dollibash
kur kam xhepin me para merja kenges o vella

Cunat e lalait si djemte e pashait
sot po ja bejn fora per para sju dridhet dora
Cunat e lalait si djemte e pashait
sot po ja bejn fora per para sju dridhet dora

KLEANDRO:
Mos u mburr sa lek qe bera ktu do ti lem ne te tera
le ta ngrejm nganje dolli se ju kam cuna flori

ERGYSI:
Mos u mburr sa lek qe bera ktu do ti lem ne te tera
le ta ngrejm nga nje dolli se ju kam cuna flori

Cunat e lalait si djemte e pashait
sot po ja bejn fora per para sju dridhet dora
Cunat e lalit si djemte e pashait
sot po ja bejn fora per para sju dridhet dora


Më Shumë Këngë Nga Ergys Hyka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet