Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu - Vendin Tend Askush Sdo Ta Zavendesoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Eshte veshtir te pershkruash me fjal,
Se sa zemra ty te do,
Qdo dite lutem per ty si i marre,
duke shpresuar te me shosh.

Asgje nga ti sme ndan asnje oqean,
zemra te kerkon,
edhe pse me ben te vuaj te qaj,
vendin tend tend askush sdo ta zavendesoj. 2X

REF.nese nje dit sme ke pran,
mungesen do ma ndjesh,
dashuria ku shkoi,
edhe koha kalon me nje tjeter ti do jesh,
vendin tend tend askush sdo ta zavendesoj.

Oret luten te levizin ngadal,kur ne mendje time ti je,
hap albumin dhe shfletoj me radhe,
gjdo foto e jona kujtime me sjell.

Asgje nga ti sme ndan asnje oqean,
zemra te kerkon,
edhe pse me ben te vuaj te qaj,
vendin tend tend askush sdo ta zavendesoj. 2X

REF.nese nje dit sme ke pran,
mungesen do ma ndjesh,
dashuria ku shkoi,
edhe koha kalon me nje tjeter ti do jesh,
vendin tend tend askush sdo ta zavendesoj.


Ky tekst u dërgua nga AserpshErgys Shahu
Publikimi: 14/05/2014


Ergys Shahu - Vendin Tend Askush Sdo Ta Zavendesoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendin Tend Askush Sdo Ta Zavendesoj".
3. Video është e këngës "Vendin Tend Askush Sdo Ta Zavendesoj", por nuk këndohet nga Ergys Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:


Komente 1