Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu - Si Me Le Vetem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

T'u perkushtova
Me gjithe shpirt
Ti me dole
E pa shpirt
Tani cdo gje eshte erresire
U ndam pa thene Lmtumire
Sa dua ta provosh
Kete dhimbjen time
Atehere do me gjykosh
Sa shum ke bere gabime
Ndoshta un do t'a fal
Por zoti do gjykoje
I vetem do ja dal
Pa ty do te jetoj

Si me le vetem
I gjalle po tretem
S'e prisja nga ti
Te me lesh me lot ne sy

Ti me zhgenjeve
Me torturove
Ti me shkaterrove
Me thuaj
Cfare fitove?
Me thuaj...
Kush je ti?
A ke nje zemer ti?
Per ke ndjen dashuri?
Me duhet qe ta di
Ergys Shahu
Publikimi: 02/07/2014
Teksti: Ergys Shahu & B2N
Piano: Nati Daja
Video Produksioni: Stilo ProductionErgys Shahu - Si Me Le Vetem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Me Le Vetem".
3. Video është e këngës "Si Me Le Vetem", por nuk këndohet nga Ergys Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:


Komente 0