TEKSTESHQIP

Ergys Shahu & Fatmir Daja
Per Ty Dashni
Lyrics

Nuk e merritojeee e di shum kam gabu a sa shum me doje luftove per muuu...

Ti lendova ndjenjat zemren ta kam thy mendjen une e kisha ti prap ke mem kthy

Vetes ja le fajin por faji mbet jetim eee ti kur mbyti malli at her kurse dhe ti

At her un mbeta veten at her e kam kuptu me ty isha I verber e tesh jam dashuru...

Se duroj un vetem pa ty jam edhe jy shpirti po me qan po I qoj un gotat nji nga nji per ty dashniii

Me ka mbetur heshtja frymen ma ke ndal me vret mungesa jote me thuaj nje fjal

Sa von e kam kuptu sa shum te paskam dasht a meritoj te vuj a meritoj nje shans...

Vetes ja le fajin po faji mbet jetim e ti kur mbyti malli at her kurse dhe ti...

DËRGOI: