TEKSTESHQIP

Eri Qerimi
Shiki Shaka
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shiki Shaka" kënduar nga Eri Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngës i janë përshtatur vargjet nga Deyzoh (Ronaldo Shtylla).