TEKSTESHQIP

Eri Qerimi
Po Te Pres
Lyrics
(Feat. Amir Synth)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Te Pres" kënduar nga Eri Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 20 Mars 2021, Eri Qerimi publikon videoklipin "Po Te Pres", në bashkëpunim me Amir Synth. Produksioni audio u realizua nga Denis Gici.