TEKSTESHQIP

Eri Qerimi & Landi Roko
Tap Tap
Lyrics

Tap tap jena bo tap
Tuj pi ganja nat per nat
Spat spat jena bo spat
C*c*ina nat per nat

Jam i dehur me raki
Po m’thojn shoket shko ne shpi
Si gangster Jam tuj pi
Eh m’duket vetja Ne colombi

Tap tap jena bo tap
Tuj pi ganja nat per nat
Spat spat jena bo spat
C*c*ina nat per nat

Mallin e shesim jo nuk e pim
Shkojn kamionat nji nga nji
Me shoqnin kesh tuj pi
Eh mbushet canta 400.000

Tap tap jena bo tap
Tuj pi ganja nat per nat
Spat spat jena bo spat
Coc*ina nat per nat
INFO
Dilemës klip po, apo klip jo, i është dhënë një përgjigje, pasi ky materiali muzikor lansohet tek shikuesit i ilustruar me profesionalizëm edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 22 Maj 2023. Muzika dhe arranzhimi vjen si krijim nga Eri Qerimi, këngës i janë përshtatur vargjet nga Nft Coco, ndërsa për produksionin audio është përkujdesur Coco Music.
Renditja:
Top 200