TEKSTESHQIP

Erik
So Sweet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "So Sweet" kënduar nga Erik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 3 Gusht 2020, Erik publikon videoklipin "So Sweet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mc Beka. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.