Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik & Band - Më Ndiq Në Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  22

Te premtova ste bej keq edhe sot per ne jo sdo qash mos mendo se nuk te ndjej e kuptoj ne zemer sme mbaje jo mos u frikeso token ku po shkel jo dhe ti edhe zeri te rendon doren ti ma jep te qetesohem

ref
Me ndiq ne faj qe ta kuptosh paget qe le sdo i sherosh me ndiq ne faj vetem te mbaj ne kraht e mi zgjidh 1 humnere nuk te leshoj ne sy do shoh cfare perjeton dhe mos ki frik ne fund do gjesh ti dashurine

Nuk e di se cte frymezon te besh keq por dot nuk gjen force me beso ne cfar te them jam ai qe dikur te donte jo mos u frikeso token ku po shkel jo dhe ti edhe zeri te rendon doren ti ma jep te qetesohem

ref
Me ndiq ne faj qe ta kuptosh paget qe le sdo i sherosh me ndiq ne faj vetem te mbaj ne kraht e mi zgjidh 1 humnere nuk te leshoj ne sy do shoh cfare perjeton dhe mos ki frik ne fund do gjesh ti dashurine


Ky tekst u dërgua nga :))))))))) ;)


Nuk kemi video për këtë këngë.


Erik Lloshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/10/2012
Teksti: Endrit Mumajesi


Erik & Band - Më Ndiq Në Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Ndiq Në Faj".
3. Video është e këngës "Më Ndiq Në Faj", por nuk këndohet nga Erik & Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:


Komente 0