Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Zhgënjimin Kisha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  39

E di
sa do doja une,
Sa do doje ti,
Dhe prape ne heshtim.
Te dhashe une zhurme,
Veç zhurme dhe jo burrni,
Vetem pasiguri, drejtimin s'kisha.

REF.:
Arrita ne nje pike une duke qare
Aty ku edhe mendja s'ma kish marre.
Pa dashuri, pa shoqni, mbeta vetem.
Dhe zgjata doren fort per ta rimarre,
Ate qe vet e ngrita zvarre, zvarre
Ne thellesi, nuk di, s'e si.

Erdhe ti,
ne jeten time rri,
Pa e ditur se,
Pa gjak un isha.
Une porsi nje femi,
S'te fala dashuri,
Zhgenjimin kisha

Oo... zhgenjimin kisha
Femi un isha
Ooo... zhgjenjimin kisha
Femi un isha...

REF.:
Arrita ne nje pike une duke qare
Aty ku edhe mendja s'ma kish marre.
Pa dashuri, pa shoqni, mbeta vetem.
Dhe zgjata doren fort per ta rimarre,
Ate qe vet e ngrita zvarre, zvarre,
ne thellesi, nuk di, s'e si.


Ky tekst u dërgua nga AlbanaErik Lloshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Muzika: Erik Lloshi
Teksti: Erik Lloshi
Orkestrimi: Enis Mullaj


Erik Lloshi - Zhgënjimin Kisha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zhgënjimin Kisha".
3. Video është e këngës "Zhgënjimin Kisha", por nuk këndohet nga Erik Lloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:


Komente 0