Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Enderr (Feat. Denis Taraj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Cdo nat ne enderr
takoja une dashinin
e kur me bente
ledha posht shtepis
Me ka mar malli
moj ti se di sa shum
por per dreq ste gjej askund
Prezenca jote
brenda meje mungon shum
me drridhen gjunjet
spo shoh me i mjeri une
Me thuaj shoke
cfare te bej une
Sa net po bej
pa gjume i mjeri une
Ref... Ajo me donte
me kerkonte pa kufi
me perqafonte ledhatonte si femij
me ka mar malli
me ka mar malli
ta mar ne krah
tkem ndjenj ne tjemi dy
Me syt e saj
shikoja boten si femij
ajo afrohej dhe me thonte
te kam shpirt
me ka mar malli
me ka mar malli
mka mar malli
dhe per syt e saj
plote drite


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Erik Lloshi
Featuring: Denis Taraj
Publikimi: 05/06/2020
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Erik Lloshi
Orkestrimi: Enis Mullaj


Erik Lloshi - Enderr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderr".
3. Video është e këngës "Enderr", por nuk këndohet nga Erik Lloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:


Komente 0