TEKSTESHQIP

Erik & Band
Më Ndiq Në Faj
Lyrics

Te premtova ste bej keq edhe sot per ne jo sdo qash mos mendo se nuk te ndjej e kuptoj ne zemer sme mbaje jo mos u frikeso token ku po shkel jo dhe ti edhe zeri te rendon doren ti ma jep te qetesohem

ref
Me ndiq ne faj qe ta kuptosh paget qe le sdo i sherosh me ndiq ne faj vetem te mbaj ne kraht e mi zgjidh 1 humnere nuk te leshoj ne sy do shoh cfare perjeton dhe mos ki frik ne fund do gjesh ti dashurine

Nuk e di se cte frymezon te besh keq por dot nuk gjen force me beso ne cfar te them jam ai qe dikur te donte jo mos u frikeso token ku po shkel jo dhe ti edhe zeri te rendon doren ti ma jep te qetesohem

ref
Me ndiq ne faj qe ta kuptosh paget qe le sdo i sherosh me ndiq ne faj vetem te mbaj ne kraht e mi zgjidh 1 humnere nuk te leshoj ne sy do shoh cfare perjeton dhe mos ki frik ne fund do gjesh ti dashurine

DËRGOI: